Ready_ news

18/09/21

Ready_™ złotym sponsorem Kongresu LEAN 2018

Kongres LEAN to wyjątkowe wydarzenie, podczas którego prezentowana i dyskutowana jest wiedza o najbardziej wartościowych i aktualnych metodach z zakresu Lean Management.

Nasza firma eDokumenty sp. z o.o. z marką Ready_™ miała zaszczyt być złotym sponsorem tegorocznego kongresu.

Sami mogliśmy się zapoznać z niezwykle ciekawymi prezentacjami, jak również mieliśmy okazję, by podzielić się własną wiedzą na temat Lean w środowiskach cyfrowych. Jacek Paszek w prezentacji „W poszukiwaniu straconych minut w pracy” przedstawił na przykładzie 8 kategorii marnotrawstw w jaki sposób tracimy cenny czas i jak można go odzyskać.

18/07/27

ZŁOTY BIT zdobyty!

SUMMIT EOIF to największa w Polsce konferencja, podczas której można dowiedzieć się o nowościach i dobrych praktykach w obszarze elektronicznego obiegu dokumentów i procesów biznesowych.

W wydarzeniu brało udział ponad 500 osób zainteresowanych rozwiązaniami pozwalającymi na skuteczne zarządzanie firmą. Nasze prezentacje przekonały uczestników do oddania głosów i przyznania nam nagrody – ZŁOTEGO BITA GigaCon 2018. Dziękujemy za uznanie!

18/06/26

Wyprawa po Złotego Bita

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych naszym systemem do udziału w konferencji EOIF GIGACON – ELEKTRONICZNY OBIEG INFORMACJI W FIRMIE. Wydarzenie odbędzie się w dniach 25-26 lipca 2018 na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie.

Podczas dwóch wykładów opowiemy o tym, jak łatwo wdrażać elementy zarządzania operacyjnego w firmie oraz o tym, jak w systemie Ready_ połączyliśmy najlepsze praktyki Waterfall i Agile w aplikacji do zarządzania projektami.

Firmy, które najlepiej zaprezentują swój produkt, otrzymają nagrodę w konkursie ZŁOTY BIT. W 2016 roku zdobyliśmy tę statuetkę za prezentację systemu eDokumenty. Trzymajcie za nas kciuki podczas tegorocznej konferencji!